REFERENCJE

Tutaj możesz przeczytać opinie pracujących ze mną zawodników, rodziców a także uczestników moich corocznych konferencji

Serdecznie dziękuję za każdą z Waszych opinii, referencji. Ja również wiele uczę się od Was na każdym spotkaniu. A miłe słowo powiedziane czy napisane daje mi dodatkową motywację do pracy i nadaje sens temu co lubię robić.

Współpracę z Panią Sandrą Kalinowską rozpocząłem w marcu 2018 roku. Chciałem przede wszystkim nauczyć się technik kontroli stresu przed zawodami i przełożyć wyniki osiągane na treningach na te osiąganie na zawody. Ustaliliśmy, że najlepszą formą współpracy będą cykliczne sesje indywidualne. Już po pięciu spotkaniach zauważyłem u siebie istotną poprawę w zakresie radzenia sobie ze stresem na zawodach. Ponadto z wykorzystaniem ćwiczeń jakie przygotowała dla mnie Pani Sandra, dowiedziałem się wielu pożytecznych i ciekawych rzeczy, o treningu mentalnym i działaniu mózgu w różnych sytuacjach. Gorąco polecam każdemu sportowcowi.

Jakub Wawrzonek

zawodnik judo

Spotkania z psychologiem, Sandrą Kalinowską bardzo mi pomogły. Po zajęciach czuję się dużo pewniej i swobodniej na korcie. Wiem jak radzić sobie w trudnych sytuacjach meczowych i potrafię lepiej przezwyciężać stres. Poznałem swoje mocne strony i wiem też nad czym jeszcze pracować. Fragmenty książek oraz cytaty wykorzystałem do jeszcze lepszego przygotowania do meczu. Zajęcia przebiegały w bardzo luźniej atmosferze. Forma oraz elastyczne terminy spotkań bardzo mi odpowiadały. Uważam, że dużo wyniosłem z tych zajęć i zamierzam kontynuować współpracę.

Jakub Bobiński

tenisista

RÓŻNE DYSCYPLINY SPORTU INDYWIDUALNE I ZESPOŁOWE

Współpracę z Sandrą Kalinowską podjęłam jedenaście miesięcy temu. Dzieli nas odległość, w związku z czym, nasze spotkania rzadko odbywają się, standardowo, w gabinecie. Większość z nich prowadzimy za pomocą Skype’ a. Jednak to zupełnie nie przeszkadza, aby nasza wspólna praca była owocna! Sandra jest bardzo sumienna w swojej pracy. Z uwagą słucha. Jest dobrym „analitykiem moich słów”, skupia się na detalach, a w konsekwencji tych cech daje trafne uwagi.  Największą cechą, którą cenie w naszych „wirtualnych spotkaniach”, jest swoboda w ich przebiegu. Oczywiście, jest ustalony  zarys naszej pracy, ale szczegółowy jej przebieg, tworzymy wspólnie podczas rozmowy.

Zawdodniczka kadry judo

Pani Sandra Kalinowska jest psychologiem sportowym, którego polecam ze względu za zaangażowanie i profesjonalizm. Mój syn trenuje piłkę nożną        i spotykał się z Panią Sandrą by pracować w tym zakresie. Pani Sandra prowadzi zajęcia w sposób wielowymiarowy i interesujący z uważnością na indywidualne potrzeby zawodnika. Praca obejmowała szeroko zagadnienia związane                z mentalnym przygotowaniem do meczu, radzeniem sobie z trudnymi sytuacjami na boisku oraz budowaniem wiary we własne kompetencje. Praca indywidualna w tym zakresie wnosiła korzystne zmiany w zachowaniu i podejściu zawodnika do wyzwań drużynowych . Z obserwacji wiem, że ważne aby spotkania były systematyczne. Ideałem byłoby aby wszyscy zawodnicy z ramach określonej drużyny mogli korzystać z takiego wsparcia. Zachęcałabym nie tylko do indywidualnych zajęć zawodników z psychologiem sportowym, ale też drużynowych w ramach klubów. MJ Rodzic młodego piłkarza

W okresie kwiecień-maj 2014 pracowałem z Sandrą Kalinowską. Zajęcia w mojej opinii były pomocne. Przychodziłem na zajęcia z nastawieniem zrealizowania celu. Możliwość wykorzystania wszelkiego rodzaju ćwiczeń pozwalała mi z wyścigu na wyścig podchodzić do niego z coraz większym spokojem i opanowaniem, co przełożyło się na wyniki. Stres nie musi być wrogiem okazało się, że w pewnym sensie mobilizuje. Dzięki tym zajęciom ruszysz dalej!

Serdecznie polecam. Krzysztof Adrjanowski

Zawodnik kolarstwa (MTB)

WPISY UCZESTNIKÓW KONFERENCJI NA FACEBOOKU

Mam zamiar być na kolejnej konferencji. Polecam Michał Wawrzyniak

Uczestnik III konferencji TopWyszkoleni

Polecam , bardzo ciekawe Konferencje o Psychologii Sportu. Katarzyna Pałucka

Uczestniczka III konferencji TopWyszkoleni

Jeśli pracowałeś ze mną i chcesz zostawić mi referencje, powiedzieć innym zaowdnikom jak takie zajęcia wyglądają, jakie przyniosły Ci korzyści będzie mi niezwykle miło.

Wystarczy kilka zdań, możesz je napisać anonimowo podać tylko np, zawodnik sporty drużynowe, lub zawodnik tenisa. Możesz też się przedstawić dla uwiarygodnienia referencji. Wpisując treść, zgadzasz się, że te kilka zdan od Ciebie umieszczę tutaj na stronie. Jeśli wyrażasz zgodę na zamieszczenie twojego zdjęcia zaznacz mi to w tekście proszę (np. zdjęcie z facebokka). Adres mailowy jest podawany tylko abym mogła się skontaktować ewnetualnie, nie będzie popdisywany pod referencjami oczywiśćie.