Powitanie Siatkarzy na Lotnisku Chopina w Warszawie

 

MŚ zdobyte !!! 

 

Mamy najlepszych siatkarzy ale kibiców tez najlepszych!

Mamy najlepszych siatkarzy ale kibiców tez najlepszych!

 

Dziękujemy!!! Witamy naszych Mistrzów    piękna atmosfera. Chwilę wahałam się czy jechać na lotnisko – bo trzeba Dziecko wykąpać, obiad na jutro ugotować ale … pojechałam. I powiem, że warto choć raz to przeżyć  tą atmosferę święta, hymn śpiewany przez ogromny tłum na lotnisku. 

 

 

Powtarzalność wyniku w sporcie to cecha największych mistrzów

 

 

Próbowałam sobie przypomnieć czy w jakiejś dyscyplinie mieliśmy tak powtarzalne sukcesy? Przychodzi mi do głowy Adam Małysz, Anita Włodarczyk. Ale to sukcesy indywidualne (choć na pewno dzięki też całemu sztabowi trenerskiemu). Nie jest trudno wygrać raz ale mistrzów poznaje się właśnie po tym, że sukces jest powtarzalny, że wygrana nie jest dziełem przypadku. Cieszy ogromnie, że mamy te wyniki też w sporcie drużynowym.

Świętowanie sukcesu

🥇🥇mówi się, że przez opóźniony samolot zawodnicy mogli dłużej świętować ale pewnie prawda jest taka, że byli bardzo zmęczeni i na świętowanie przyjdzie czas. Sukcesy w sporcie trzeba nawet celebrować. Inaczej zawodnik popada w wypalenie. Warto to wyważyć. Dać sobie czas radości trochę roztopić się w tym

zwycięstwie i zaraz potem zebrać do dalszej pracy treningowej   Nie przeginajmy więc ani w jedną ani w drugą. Szczególnie tam gdzie grafik startów jest gęsty warto to dobrze zaplanować. Znam zawodników, którzy przestali czerpać radość ze sportu, przechodząc nad medalami do porządku dziennego na zasadzie, nie ma co się rozpływać, zrobiłam/em swoje. A Tobie do której postawy bliżej? Balanga przez 2 tygodnie czy “bez przesady nic takiego się nie stało”. 

 zobacz galerię zdjęć 🙂

📷 Sandra Kalinowska

Podziel się artykułem