6 grudnia mikołajki 🙂

a macie już pomysł na prezent dla młodego pasjonata sportu na gwiazdkę?

Co dziś Wam przyniósł Mikołaj ? 🎅🏼może coś sportowego ? Pytacie czasem co kupić dziecku trenującemu. Nie jest to proste, bo dobrze żeby zarówno wspierało sportowe pasje dziecka jak i zwyczajnie trafiło w dziecięcy gust modę i potrzebę.

Z mojego doświadczenia widzę, że dziecko ucieszy się z czegoś konkretnego co będzie mogło od razu wykorzystać. Czyli średnio może się sprawdzić np. karta przepłacona do sklepu sportowego. To zbyt abstrakcyjne. Dzieciaki też są sprytne i nie bardzo cieszą się z rzeczy, które wiedzą że i tak by rodzice kupili. np zniszczyły się buty sportowe, więc jest potrzeba następnych. Niestety dzieci patrzą na prezenty jako coś ekstra, coś nieoczekiwanego i dodatkowego, czego bez okazji by nie dostały. Oczywiście to też kwestia wychowania, przyzwyczajenia i tłumaczenia ale dziecko jest dzieckiem i nie ogranicza swoich marzeń, nie kalkuluje, z resztą słusznie! 🙂

Co więc kupować i jak ?

  1. Ubrania sportowe itp. Tutaj musisz być 100% pewny, że ten kolor, model, rozmiar będzie trafiony, Grunt to dobre wybadanie. Niech będzie to coś dodatkowego, czego nie kupujecie bez okazji od tak. Co wiesz, że jest na czasie w grupie Twojego dziecka i pożądane 🙂
  2. Może nowy kubek termiczny na zimowe treningi z ciepłym piciem.
  3. Ja osobiście uwielbiam trickboard. Taka niby deskorolka do ćwiczenia stabilizacji i mięśni głębokich. Może dla nieco starszych. Ma też swoją cenę. Choć w porównaniu kilka lat wstecz były jeszcze droższe.

4. Może coś co też zachęci w ogóle do sportu do tak zwanej ogólnorozwojówki, poszerzy zainteresowania poza uprawianą dyscyplinę.

5. Zawsze dobrym pomysłem też jest książka, w zakładce http://topwyszkoleni.pl/ksiazki/ jest też kilka inspiracji, zwłaszcza dla starszych. Fajnie sprawdzają się biografie idoli sportowych. A jeszcze zdążycie zamówić w księgarniach internetowych za niższe kwoty niż w stacjonarnych sklepach.

Ps. jeśli nie macie jeszcze prezentu dla siebie, zajrzyjcie na http://topwyszkoleni.pl/sklep/

Czekają tam na Was jeszcze promocje.

 

 

Podziel się artykułem